вторник, 1 марта 2016 г.

"Смотрящего" Луганщини від "Саші-стоматолога" підозрювали у рейдерстві на Донеччині


Біографія представника клану "младорегіоналів" Андрія Альоши, який, як з'ясувалося, став "смотрящим" на Луганщині, сповнена яскравих моментів. ЗМІ вперто писали, що до 2010 року Альоша був відомий в Донецькій області, як вельми вдалий рейдер

Зокрема, видання Pro-test у 2009 році писало: "Цей Андрій Альоша добре відомий в Донецьку як великий рейдер, який здійснює не правовими методами захоплення підприємств міста, які володіють великими об'єктами нерухомості (ТОВ" Ветковський завод ", спортивний майданчик по б.Пушкина, 2, будівля нічного клубу по вул. Економічної, 34, "Трест" Донбастрансбуд "атакується Альошею спільно з Автокразбанк), у зв'язку з чим було порушено понад 10 кримінальних справ".

Як писало CRIME.in.UА, після зміни влади в 2010 році жодне з цих справ до покарання Альоші не привело. Найбільш гучні епізоди, в яких фігурує прізвище Альоші пов'язані з трестом "ДонбассТранСтрой", а також ТОВ "Євро-Елмікс".

"І якщо в першому випадку корпорація Альоші дійсно мала відношення до тресту як партнер, а Краснолиманський піщаний кар'єр до сих розвивався у структурі холдингу ДМС, то інші епізоди до Альоші формального відношення не мають", - писало видання.

Свого часу донецькі експерти пов'язували рейдерські історії ДМС з активним входженням на ринок будівельної компанії холдингу. А в 2011 році будівельна компанія "Укрбілдінг Корпорейшн" була названа в числі тих, хто отримав міські підряди на будівництво та реконструкцію об'єктів, в тому числі і до Євро-2012.

Нагадаємо, з 2010 року Альоша був депутатом Донецької міської ради (Сильна Україна) і за сумісництвом президент Корпорації "ДМС", яка займається будівельним напрямком.


ДЕПО

Комментариев нет:

Отправить комментарий